Get Adobe Flash player
Reklam Alani

Hakkımızda

2007 Yılında Kurulan Express English; İngilizce eğitim ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı alanlarında getirdiği yenilik ve çalışmalarla son yıllarda zirveye koşan, sadece bulundurduğu birimlere odaklanmış, sektörün güvenilir, öncü ve lider kurumu olma yolundadır.

Express English bir çok şubesiyle beraber kurumsal yapısı sayesinde hedef kitlesinin ihtiyaçlarına uygun şekilde belirlenen eğitim programlarıyla katılımcılarına kendi öğrenme tempolarında, bol pratik yaptırarak, keyifli ve sosyal bir organizasyon eşliğinde, konusunda uzman akademik kadro gözetiminde kolayca öğrenip pratiğe geçirebilecekleri bir ortam sağlamaktadır.

Express English Genel İngilizce, Kpds, Üds, Yds, Hazırlık Atlama, Hazırlık Destek, Toefl-IBT, IELTS, İlköğretim İngilizcesi, Conversation, Business English, Hedefe yönelik özel dersler ve Kurumların taleplerini karşılayan Kurumsal İngilizce alanlarında Hizmet vermektedir.

Express English ayrıca Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, Dil Okulu, Work and Travel, Au-Pair, Master, Mba programlarına öğrencilerimizin kayıtlarını sorunsuz yapmaktadır. Express English Yurt Dışında ki 1000’den fazla Üniversite ve dil okulunun resmi temsilciliğini yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

İngilizce Eğitim alanında yapılabilinecek yeniliklerin öncülüğünü devam ettirirken, Yurt Dışı Eğitim Programlarımızı yapılandırarak Türkiye’nin Dünya’ya açılan kapısı olarak bir Türk markasının Dünya markası haline gelmesini sağlamaktır.