Get Adobe Flash player
Reklam Alani

İçin

Avukatlar İçin İngilizceHukuk İngilizcesi
Uluslararası ilişkilerin giderek ilerlediği günümüzde, global hukuki sorunları yorumlayıp çözebilen, yabancı dili hem akademik alanda hemde mesleki yaşamlarında iyi bir şekilde kullanabilen hukukçulara olan ihtiyaç hızlı bir artış göstermektedir.

Okumaya devam et

Liseli Gençlere

Çalışkan olma şartı aramaksızın

Burslu İngilizce Eğitimi

Değerli Lise Öğrencileri

Hangi okulu bitirirseniz bitirin, hangi diplomaya sahip olursanız olun

Eğer gelecekte İngilizce konuşamıyor olursanız,

Tıpkı şu anda İngilizce konuşamadığı için iş bulamayan on binlerce üniversite mezunu abileriniz ve ablalarınız gibi,

Siz de iş bulmakta, daha iyi paralar kazanmakta ve hak ettiğiniz şekilde kaliteli yaşamak konusunda sıkıntı yaşayacaksınız..

İlkokulda ve ortaokulda yıllarca İngilizce eğitimi alıp, çok sayıda “İngilizce” dersine girdiniz.. Ancak size sorulduğunda evinizin yolunu bile İngilizce olarak tarif edemiyorsunuzdur.. Yani, kısacası  BİRÇOK İNGİLİZCE DERSİNE GİRDİNİZ AMA
İNGİLİZCE KONUŞMAYI ÖĞRENEMEDİNİZ..

ÇALIŞKAN BİR ÖĞRENCİ OLMASANIZ DA GELİN MÜLAKATIMIZA GİRİN, SOHBET EDELİM VE İNGİLİZCE ÖĞRENMENİZE ENGEL OLACAK BİR PROBLEMİNİZ OLUP OLMADIĞINA BAKALIM.. EĞER GEÇERSENİZ SİZE ZEVKLİ VE EĞLENCELİ ŞEKİLDE İNGİLİZCE KONUŞMAYI ÖĞRETELİM, GELECEKTE İŞSİZ KALMAMAYI ŞİMDİDEN GARANTİLEYİN..

Çalışkan Olma Şartı Aramaksızın Eğitim Masraflarının büyük bir kısmını karşılayarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerine 6 ay süren bir İngilizce Eğitimi veriyoruz..

Çocuklarımız ilkokulda, ortaokulda, lisede bir sürü İngilizce dersine giriyor. Ama bu derslerde gerek sınıfların kalabalıklığı ve gerekse ders işleme yöntemlerinin zayıflığı nedeniyle İngilizce konuşamıyor.. Eğer çocuklarımız okul hayatları bittiğinde tıpkı şu an ülkemizde üniversite mezunlarının %90’ı gibi İngilizce konuşamıyor olursa iyi maaş alacağı ve kendi ayakları üzerinde duracağı bir iş bulmakta çok zorlanacak..
Ayrıca çocuklarımızın yaşı ilerledikçe ilgi alanları değişecek, algılama kapasiteleri ve hızları düşecek ve yabancı dil öğrenmekte çok zorlanacaklar..
Gelin, çok geç olmadan çocuklarınıza İngilizce konuşmayı öğretelim.. Gelecekte asla işsiz kalmamalarını şimdiden garantileyelim..

[contact-form-7 id=”594″ title=”İletişim formu 1″]