Get Adobe Flash player
Reklam Alani

Şirketler İçin İngilizce Eğitimi

Şirketler için İngilizce Eğitimi Kimler İçin Uygundur?
– Kamu Kuruluşları
– Belediyeler
– Özel Sermayeli Şirketler
– Üniversiteler
– Askeri KurumlarYabancı Dil Merkezi, şirketler için özel olarak hazırlamış olduğu İngilizce Kursu ve İş İngilizcesi Kursu eğitim programlarıyla çalışanların yoğun temposuna uygun, çağdaş ve zamanı verimli

kullanabilecekleri kurs fırsatı sunuyor.

Yabancı Dil Merkezi tarafından düzenlenecek İngilizce kursları şirketiniz için çağın modern eğitim sistemi olabilir. Personeliniz dilediği gün ve saatlerde dilediği kadar zaman ayırarak İngilizce kursuna katılabilir. Haftalık olarak belirlenen gün ve saatlerde ise Öğretmen eşliğinde kurs alarak öğrendikleri kontrol edilir ve eksikler giderilir. Online İngilizce Kursu ve Sınıf içi eğitimlerimiz hakkında sizlere daha detaylı bilgi sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Yabancı Dil Merkezi olarak şirketlere ve kurumlara sağladığımız avantajlar ve farklılıklar şunlardır;

1. Kurslar isteğe bağlı olarak şirket binasında veya kurumumuzda düzenlenir.
2. Eğitim malzemeleri (slayt, video ve ses kasetleri, öğretmen kitapları vb. kurs merkezimiz tarafından sağlanır.
3. Eğitim isteğe bağlı olarak Türk veya yabancı öğretmenler tarafından verilir.
4. Kurs günleri ve programları karşılıklı görüşmeler sonucunda oluşturulur.
5. Kurs süresince her ay hazırlanan öğrenci başarı ve devam raporu eğitim müdürlüğüne iletilir. Kur bitişlerinde final testleri yapılarak kursiyerlerin başarıları ölçülür.
6. Kursiyerler fazla mesai, hastalık vb. sebeplerle katılmadıkları derslerin telafisini, özel ders öğretmenleri tarafından verilen ücretsiz telafi ve takviye dersleri ile Mecidiyeköy, Avcılar veya Sultangazi adreslerindeki kurs binalarımızda alabileceklerdir.
7. Mecidiyeköy, Avcılar ve Sultangazi’de yer alan kurs binamızda yabancı öğretmenler tarafından düzenlenen konuşma klüplerine (conversation club) katılarak ders dışı pratik yapma olanağından yararlanabileceklerdir.
8. Her kursiyere, Garanti Belgesi verilerek eğitimleri garanti altına alınacak ve gerekli koşullara uymaları sağlanacaktır.

Şirketler için İngilizce Eğitimi‘nin nihai amacı, kurumların ve şirketlerin bünyesinde çalışıp, ihtiyaçları belirlenen katılımcıların çalıştıkları kurumlarda konuşma, yazma ve iş dünyasında kullanılan kelimeleri ve terimleri karşılıklı konuşma ve önceden hazırlanmış diyaloglar içerisinde verilmektedir.

İş dünyasına yönelik kullanımlara ağırlık verildiği – röportaj, toplantılar, sunum yapma teknikleri, bankacılık, telefon görüşmeleri vb. konular ‘case study’ , ‘role play’ – canlandırma teknikleri ve aktiviteleri uygulamalı olarak verilir. İngilizcenin aktif olarak kullanıldığı alanlar tespit edilerek ihtiyaca yönelik müfredat programları oluşturulur.

Bu programa daha önce yabancı dil eğitimi almamış, hiç İngilizce bilmeyen kişiler de katılabilir..

Telephoning (Telefon Görüşmeleri)
Giving Information (Bilgi Verme)
Presentation (Sunum yapma + teknikleri)
Meetings ands Discussions (Toplantılar ve Tartışmalar)
Banking (Bankacılık)
Team Building (Takım Kurma)
Marketing (Pazarlama)
Negotiations (Görüşmeler)
Advertising (Reklam)

GRUP EĞİTİM

Seviye tespit sınavından sonra oluşturulan gruplar için şirket çalışanlarının gerek işyerlerine veya evlerine en yakın Yabancı Dil Merkezi şubesinde eğitim alırlar.

Eğitimler yine Kurumsal Eğitim Departmanımız ve şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenen gün ve saatlerde şubemizde organize edilir. Böylelikle şirket çalışanlarına kendi şirketleri dışında farklı bir çevrede eğitim imkanı sağlanmış olur.

ŞUBE İÇİ EĞİTİM

Şirket personeli, zaman, ulaşım veya farklı ihtiyaçlar sebebiyle şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedir. Bu durumda yine önce seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumu belirlenir. Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman dilimindeki ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler. Öğrencilerin devam ve başarı durumu şirkete düzenli bir şekilde rapor edilir.

Yabancı Dil Merkezi,şirketler için İngilizce Eğitimi konusunda öğrencilerin beklentilerine cevap verebilecek tarzda dizayn edilmiştir.

ŞİRKETLERE YÖNELİK EĞİTİM PROGRAMLARI

• Toplantı yönetme

• Doğal ve akıcı konuşma kazandırılması

• Resmi yazışmalar • Rapor hazırlama

• Telefon görüşmeleri

• İş ve ekonomi gazete ve dergileri okuyup anlama

• Özel Amaçlı İngilizce Kursları (ESP – English for Specific Purposes)

IN-HOUSE EĞİTİM

Eğitim şirketin kendi binasında sunulur. Dersler Kurumsal Eğitim Departmanımız ve şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde organize edilir. Gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar Yabancı Dil Merkezi tarafından temin edilir.

Gruplar oluşturulmadan önce Seviye Tespit Sınavı ile öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir.Bu sınavlar gerektiğinde tarafımızdan şirket merkezinde de yapılabilir. Eğitimin içeriği ve süresi alanında uzman yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim departmanımız tarafından şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir. Eğitim boyunca şirketlere öğrencilerin devam, başarı ve genel performansları konusunda düzenli rapor tutulur. Şirket öğrencileri de şubelerimizdeki ücretsiz, yoğun aktivite programlarından yararlanabilirler.