Get Adobe Flash player
Reklam Alani

Hakkımızda

Servet Ödemeden Kısa Zamanda İngilizce ve Tüm Yabancı Dilleri Öğretiyoruz..

Açılım Akademi HakkındaYabancı dil öğrenmek ve konuşmak, halkımızın düşündüğü kadar zor değil.. Yabancı Dil Merkezi, bir insanın basit birkaç cümle ile günlük yaşamsal ihtiyaçlarını giderebilecek kadar yabancı dil konuşması için aylarca, yıllarca dil eğitimi alıp, bir sürü para ve zaman harcamasına, edebiyatçıların bile bilmediği bir sürü gramer kuralı ezberlemesine gerek olmadığını kanıtlamak için inşa edilmiştir..

Yani İngilizce’yi ve diğer dilleri çok kısa bir zamanda, kolayca ve çok ekonomik bir şekilde Yabancı Dil Merkezi ile öğrenebilirsiniz..

Ne duruyorsunuz, hadi arayın bizi.. tanışalım.. OK?

Yabancı Dil Kursları
Türkiye’de yabancı dil eğitimi veren tüm diğer yabancı dil kurslarından Yabancı Dil Merkezi’ni ayıran çok önemli farklılıklar vardır.. Bu farklılıklar saymakla bitmez.. Ancak diğer İngilizce kurslarından bizi ayıran bazı farklılıklar aşağıda sıralanmıştır..

  • Yabancı dil öğretme tekniğimiz diğer İngilizce kurslarından tamamen farklıdır..
  • Öğrenci bulmak için yollara, sokaklara dökülüp gelenin geçenin eline zorla broşür tutuşturmuyoruz..
  • Şehrin bilboardlarına, meydanlarına afiş, reklam vs. asmıyoruz..
  • AVM’lerde, işlek caddelerde stantlar kurmuyoruz..
  • Bize gelip kayıt olun diye size hediyeler verip, bu hediyelerin maliyetini fiyata yansıtarak eğitimi sizin için pahalı hale getirmiyoruz.. Biz size sadece istediğiniz yabancı dili öğretmeyi vaat ediyoruz..
  • Şubelerimize kayıt yaptırdığınızda derslere başlamak için grup oluşmasını beklemek yok..
  • Bizde kurlu sistem uygulamaları yoktur. Çünkü İngilizce kursu araştırıyorsanız, sadece iki seçenek söz konusudur.. Ya hiç İngilizce konuşamıyorsunuzdur, örneğin evinizin yolunu bile tarif edecek kadar İngilizce konuşamıyorsunuzdur; İngilizce konuşmayı öğrenmek için “İngilizce Öğrenme” programımıza kayıt yaptırırsınız… Ya da İngilizce biliyorsunuz az da olsa kendinizi ingilizce olarak ifade edebiliyorsunuzdur, ancak ingilizce konuşma becerinizi geliştirmek, daha akıcı hale getirmek istiyorsunuzdur. O halde yapmanız gereken şey “İngilizce Geliştirme” programımıza kayıt yaptırmak..

#1

İzzet Altınmeşe  
Yaw arkadaşlar KPDS’de 48.75 aldım. KPDS ilkbahar 2012’de 66.25, 2 ay sistemli şekilde bile çalışmamama rağmen yaklaşık 20 puan arttı sonra geldik bunlar napti etti bi baktım 66.25 almışım vallahi helal olsun yaw.
Diyarbakır (—-)

KPDS

Önce
48.75
Sonra
66.25

#2

Banu Alkan 
Ay inanamıyorum üds’ye girecekken neresi neresi diye ingilizce kursu ararken yabancı dil merkezine ait Açılım Akademi diye biyer buldum burasi burasi Banu hanim dediler geldik 70 aldik hahayy.
Edirne (1990)

ÜDS

Önce
42,5
Sonra
70

#3

Seda Sayan 
Şimdi Anacım ben ingilizce bilmiyordum kadırgada ingilizce kursu yoktu e vardıda yokmu dedik. Anam  ben bu ingilizceyi öğrenecem dedim ahd ettim nabalım nerden öğrenelim dedik. Sonra canlarım sagolsunlar Yabancı Dil Merkezi diye biyer varmış. Ben Buraya bi kaydoldum kız inanırmısın Şaşkınım a dostlar. Hocanın kelime ezberletmeleri muhteşem. Soru çözümleri de harika. Bu arada online destektekilere teşekkür ederim bir ton sorumu cevapsız bırakmadılar…
Kadırga (1981)

KPDS

Önce
Sonra

#4

Ümit Besen 
Yabancı Dil merkezine kaydolduktan sonra Artık Ay Lav yu şarkısını tamamiyle ingilizce söyleyebilecem. En kısa zamanda siz değerli dinleyicilerimle bu ingilizce kursundan yeni öğrendiğim ingilizce kelimeler ve konuşma teknikleri ile cok kaliteli şarkılarla kucaklaşmaya devam edecez a dostlar.
Iğdır (1976)

ÜDS

Önce
41
Sonra
62

#5

Mahmut Tuncer 
Vala ben urfa’da sıra gecelerinde her zaman çiğ köfte yoğururken bi ingilizce türkü patlatmak istemişimdir. İnanırmısın kurban bu hedef’e çok yaklaştım çiğ köfte yoğurma ve türkü gecelerinde devrim yapmak üzereyiz. Tüm bunları Yabancı Dil Merkezi eğitimcilerine borçluyuz. Allah onlardan razı olsun..
Urfanın Etrafı (1986)

TOEFL

Önce
45
Sonra
65