Get Adobe Flash player
Reklam Alani

Hakkımızdaki Yorum ve Haberler

#1

İzzet Altınmeşe  
Yaw arkadaşlar KPDS’de 48.75 aldım. KPDS ilkbahar 2012’de 66.25, 2 ay sistemli şekilde bile çalışmamama rağmen yaklaşık 20 puan arttı sonra geldik bunlar napti etti bi baktım 66.25 almışım vallahi helal olsun yaw.
Diyarbakır (—-)

KPDS

Önce
48.75
Sonra
66.25

#2

Banu Alkan 
Ay inanamıyorum üds’ye girecekken neresi neresi diye ingilizce kursu ararken yabancı dil merkezine ait Açılım Akademi diye biyer buldum burasi burasi Banu hanim dediler geldik 70 aldik hahayy.
Edirne (1990)

ÜDS

Önce
42,5
Sonra
70

#3

Seda Sayan 
Şimdi Anacım ben ingilizce bilmiyordum kadırgada ingilizce kursu yoktu e vardıda yokmu dedik. Anam  ben bu ingilizceyi öğrenecem dedim ahd ettim nabalım nerden öğrenelim dedik. Sonra canlarım sagolsunlar Yabancı Dil Merkezi diye biyer varmış. Ben Buraya bi kaydoldum kız inanırmısın Şaşkınım a dostlar. Hocanın kelime ezberletmeleri muhteşem. Soru çözümleri de harika. Bu arada online destektekilere teşekkür ederim bir ton sorumu cevapsız bırakmadılar…
Kadırga (1981)

KPDS

Önce
Sonra

#4

Ümit Besen 
Yabancı Dil merkezine kaydolduktan sonra Artık Ay Lav yu şarkısını tamamiyle ingilizce söyleyebilecem. En kısa zamanda siz değerli dinleyicilerimle bu ingilizce kursundan yeni öğrendiğim ingilizce kelimeler ve konuşma teknikleri ile cok kaliteli şarkılarla kucaklaşmaya devam edecez a dostlar.
Iğdır (1976)

ÜDS

Önce
41
Sonra
62

#5

Mahmut Tuncer 
Vala ben urfa’da sıra gecelerinde her zaman çiğ köfte yoğururken bi ingilizce türkü patlatmak istemişimdir. İnanırmısın kurban bu hedef’e çok yaklaştım çiğ köfte yoğurma ve türkü gecelerinde devrim yapmak üzereyiz. Tüm bunları Yabancı Dil Merkezi eğitimcilerine borçluyuz. Allah onlardan razı olsun..
Urfanın Etrafı (1986)

TOEFL

Önce
45
Sonra
65